Przejdź do treści
Glówna >> Jak to działa?

Jak to działa?

Czym jest Gold Bets?

Gold-Bets to innowacyjna inicjatywa grupy śmiałków, którzy chcieli przenieść obstawianie na kolejny poziom. Wiedza i doświadczenie pozwalają osiągać dużo lepsze wyniki, niż losowe obstawianie oparte na „wyczuciu” i farcie.

Niektórzy pewnie myślą „skoro są tacy dobrzy, to dlaczego sami nie obstawiają?”. Ano sprawa jest prosta i nie jest żadną tajemnicą, ale o tym trochę dalej.

Profesjonalni konsultanci bukmacherscy

2 570 postawionych zakładów

74 286 zł wygranych pieniędzy

83 zadowolonych klientów

Co zyskujesz?

Po prostu dużo większe szanse na wygrane. Staramy się tym samym minimalizować ryzyko potencjalnej straty. Możesz odpalić zakłady na autopilocie, zająć się swoimi sprawami, a robienie kasy zostawić nam.

Co my zyskujemy?

Kasę, czyli małą prowizję od Twoich wygranych. Możemy również (co jest zalecane) obsługiwać Twoje konto, żeby przyśpieszyć wszystkie procesy. Dla nas to też niesamowita satysfakcja, że robimy naszą robotę dobrze.

Dlaczego warto?

Prowadzimy konsultacje i doradztwo bukmacherskie bo to umiemy, na tym się znamy. Jedni z nas pracowali u największych bukmacherów (niektórzy dalej to robią ;)), inni prowadzą blogi i strony tematycznie powiązane.

To dlaczego skoro tak wszystko wiemy, to sami nie obstawiamy? To proste – to wymaga środków inwestycyjnych. Bukmacherka to też ryzyko, to biznes, a biznes z reguły dąży do generowania zysków, dlatego wygrywanie nie jest łatwe. Dlatego operowanie budżetem zewnętrznym to najbezpieczniejsza opcja. My wygrywamy, ty zgarniasz kasę, my pały procent. To sytuacja win-win, obie strony na tym korzystają.

Boisz się, że przegramy całą Twoją kasę? No cóż, to zrozumiałe, masz do tego prawo. W każdym razie samodzielnie na pewno przegrywałbyś dużo częściej i więcej 😉

Nie będziemy Cię za wszelką cenę przekonywać wabiąc obietnicami złotych gór i kąpieli w forsie. Jak to w bukmacherce – musisz zaryzykować, a potem po prostu zgarnąć całą pulę.

Zainteresowany współpracą?