Przejdź do treści
Glówna >> forBET – oferta i bonusy bukmacherskie. Co możesz zyskać?

forBET – oferta i bonusy bukmacherskie. Co możesz zyskać?

Forbet zakłady bukmacherskie

Zastanawiasz się, czy forBET zakłady bukmacherskie to dobry wybór? Sprawdź koniecznie ofertę tego bukmachera, bonusy oraz opinie na temat firmy. Na tej stronie znajdziesz także specjalny forBET kod promocyjny, dzięki któremu zgarniesz nieprzyzwoity bonus powitalny!

Zakładanie konta w Forbet

ForBET Zakłady Bukmacherskie – historia

Legalny bukmacher forBET to stosunkowo nowa marka na polskim rynku. Firma ta rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku. Wtedy to grupa forBET Zakłady Bukmacherskie uzyskała od Ministerstwa Finansów stosowne zezwolenie na obsługę zakładów wzajemnych online.

Co ciekawe, zarząd firmy forBET początkowo realizował zupełnie inny model działalności. Otóż bukmacher zrezygnował z prowadzenia własnych punktów naziemnych i ograniczył swoją obecność wyłącznie do internetu. Taka strategia nie przetrwała jednak próby czasu, ponieważ już w 2018 roku firma forBET Zakłady Bukmacherskie uzyskała od Ministerstwa Finansów kolejne zezwolenie. Tym razem dotyczyło ono zgody na rozpoczęcie działalności stacjonarnej. Toteż w tym samym roku pojawiły się pierwsze punkty naziemne forBET. Natomiast obecnie firma posiada aż kilkadziesiąt punktów stacjonarnych, które są rozsiane praktycznie po całej Polsce!

Z początkiem istnienia firmy forBET Zakłady Bukmacherskie wiąże się jeszcze jedna ciekawa historia. W 2016 roku na polskim rynku działało już kilka renomowanych firm bukmacherskich. Przez to nowa marka mogła mieć spore problemy z dotarciem do szerszego grona klientów. Jednak legalny bukmacher forBET zdecydował się na niespotykany dotąd krok. Mianowicie przez pierwsze miesiące jego działalności gracze mający konto na platformie forBET Zakłady Bukmacherskie mogli obstawiać mecze bez płacenia podatku!

Wprowadzenie opisanej promocji było prawdziwym przełomem, który sprawił, że wielu nowych graczy niemal natychmiast założyło konto u tego bukmachera. Co prawda, czas tej promocji już się zakończył, jednak firma nie zapomina o swoich klientach. Do dzisiaj w jej ofercie widnieją liczne bonusy bukmacherskie forBET, które z pewnością umilają graczom obstawianie wydarzeń sportowych.

ForBET Zakłady Bukmacherskie – oferta

Rozpoczęcie działalności w charakterze bukmachera internetowego miało ogromny wpływ na ofertę firmy. Dzięki temu platforma forBET Zakłady Bukmacherskie online była stale rozwijania i udoskonalana. Wprowadzone wówczas zmiany niosły ze sobą dalekosiężne skutki, ponieważ forBET do dzisiaj zapewnia graczom naprawdę szeroką ofertę zdarzeń. Można w niej znaleźć dosłownie wszystko! Począwszy od tych najbardziej popularnych sportów (piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny) aż po dyscypliny znane mniejszej liczbie odbiorców (tenis stołowy, żużel, kolarstwo). Co więcej, oferta forBET obejmuje nawet bardzo niszowe sporty, takie jak: szachy, darts lub krykiet.

Wyjątkowa oferta forBET

Bardzo ciekawym dodatkiem widniejącym w ofercie bukmachera jest tzw. BetMarket, czyli platforma służąca do dzielenia się zawartymi kuponami. Każdy gracz może stworzyć swój własny kupon (pojedynczy, akumulowany lub systemowy) i podzielić się nim z innymi graczami. Takie rozwiązanie z pewnością będzie ciekawą alternatywą dla graczy, którzy szukają pomysłu na kolejne zakłady.

E-sport w forBET

E-sport w Forbet

Jeżeli ktoś jest fanem rozgrywek e-sportowych, legalny bukmacher forBET będzie dla niego wręcz idealnym wyborem. Dlaczego? Ponieważ oferta firmy forBET Zakłady Bukmacherskie obejmuje mnóstwo różnych zdarzeń dotyczących wirtualnego sportu. Bukmacher na bieżąco umożliwia obstawianie rozgrywek w grach, takich jak: Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, King of Glory, Overwatch, StarCraft II, Hearthstone i wiele innych! Jest to prawdziwy świat e-sportu, który warto polecić każdemu miłośnikowi gier!

Inne wydarzenia

Na platformie forBET Zakłady Bukmacherskie pojawiło się ostatnio bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest nim tzw. symulator ligi, czyli algorytm tworzący wirtualny system rozgrywek ligowych na bazie historycznych składów, statystyk i innych danych związanych z daną ligą. Jego obecność sprawia, że gracze mogą obstawiać mecze nawet wtedy, gdy rozgrywki w wybranej lidze zostały zawieszone. Oczywiście algorytm dokonuje rzeczywistej symulacji, dlatego wyniki takich rozgrywek, podobnie jak w prawdziwym sporcie, mogą przynieść wiele niespodzianek. Emocje są więc gwarantowane!

ForBet kod promocyjny od Gold Bets

Bonusy Forbet na gold-bets.pl

Historia firmy forBET doskonale pokazuje, że bukmacher od początku swojej działalności stawia na niekonwencjonalne rozwiązania. Takie podejście cechuje tę firmę do dzisiaj, ponieważ wszelkie bonusy bukmacherskie forBET są naprawdę bardzo unikalne. Najlepszym tego dowodem będzie kod promocyjny forBET dla nowych graczy. Aby móc z niego skorzystać, należy najpierw zarejestrować konto na platformie forBET Zakłady Bukmacherskie. Jak to zrobić?

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY FORBET

 1. Pierwszym krokiem podczas rejestracji jest wypełnienie krótkiego formularza, który pozwala na ustawienie loginu i hasła dla nowego konta. Ponadto gracz musi w nim podać swój adres e-mail. UWAGA! W tej części gracz zaznacza również kilka okienek dotyczących akceptacji regulaminu i zgody na przetwarzanie jego danych. Natomiast ostatnie pole w tym zestawieniu dotyczy właśnie bonusu startowego! Jednak kod promocyjny forBET jest tutaj zbędny, gdyż gracz musi jedynie zaznaczyć, że chce otrzymać bonus startowy. Samo zaznaczenie tego okienka wystarczy, aby skorzystać z podstawowych promocji dla nowych graczy!
 2. Druga część formularza dotyczy już bezpośrednio danych osobowych. W poszczególnych polach gracz powinien więc podać swoje: obywatelstwo, imię, nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania oraz preferowaną walutę do prowadzenia konta.
 3. Ostatni formularz składa się z pól dotyczących: daty urodzenia, numeru PESEL oraz numeru konta bankowego. Poza tymi informacjami gracz musi podać także dane dokumentu, który w przyszłości posłuży do weryfikacji tożsamości. Zazwyczaj jest więc to numer i seria dowodu osobistego. UWAGA! ForBET kod promocyjny można wykorzystać dopiero na samym końcu rejestracji. To właśnie ostatnia rubryka w formularzu jest miejscem, gdzie należy wpisać kod promocyjny forBET. Ponadto gracz musi pamiętać o sprawdzeniu tego, czy kod został prawidłowo wpisany. Wówczas obok rubryki przeznaczonej na forBET kod promocyjny powinien pojawić się stosowny komunikat, który potwierdzi jego poprawność.
 4. Po zakończeniu rejestracji należy jeszcze zweryfikować konto poprzez okazanie wspomnianego dokumentu. Można to zrobić poprzez wysyłkę jego skanu lub zdjęcia. Ewentualnie gracz może po prostu przekazać kopię dokumentu pracownikowi w punkcie stacjonarnym forBET.

 REJESTRACJA

#forBET 2020, czyli bonus od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty!

Przez wiele lat niemal wszystkie firmy bukmacherskie oferowały nowym graczom bonus w wysokości 100% od pierwszej wpłaty. Jednak niedawno na rynku zaczęły pojawiać się inne inicjatywy, gdzie bukmacherzy zapewniali również dodatkowy bonus w przypadku drugiego depozytu. Niemniej nawet taka promocja nie zrobi już wrażenia na osobach, które skorzystają z oferty forBET. Otóż bukmacher oferuje bonusy bukmacherskie forBET z okazji aż trzech pierwszych wpłat na konto!

 • Pierwszy depozyt jest objęty standardowym bonusem w wysokości 100% do 1000 złotych.
 • Drugi depozyt to z kolei bonus o wartości 75% aż do kwoty 500 złotych.
 • Trzeci depozyt zapewnia graczowi 50% bonusu do kwoty 500 złotych.

Łatwo więc obliczyć, że bonusy bukmacherskie forBET od pierwszych trzech wpłat mogą łącznie zagwarantować aż 2000 złotych w postaci środków bonusowych! Co więcej, środki są przyznawane niezależnie od tego, czy gracz posiada forBET kod promocyjny.

Rejestracja w Forbet

Zakład bez ryzyka do 100 złotych!

Tutaj kod promocyjny forBET będzie już jednak potrzebny. O ile bowiem sam bonus powitalny z pewnością robi wrażenie, o tyle gracze mogą uzyskać jeszcze więcej korzyści podczas rejestracji. Wspomniany forBET kod promocyjny zapewnia im dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 złotych. Jego idea jest bardzo prosta. Gracz może zawrzeć dowolny kupon, a w razie przegranej – bukmacher zwróci mu stawkę zakładu, jeżeli wynosiła ona 100 złotych lub mniej.

Dodatkowe bonusy bukmacherskie forBET

Warunki opisanej promocji dla nowych graczy są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jednak poza nią legalny bukmacher forBET posiada w swojej ofercie bonusy kierowane do swoich stałych klientów. Dzięki ich obecności nawet osoby mające już konto u tego bukmachera mogą liczyć na dodatkowe korzyści!

Bonusy bukmacherskie forBET na wirtualne sporty!

Wirtualne symulacje rozgrywek sportowych zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem wśród pasjonatów obstawiania. Dlatego forBET dodatkowo zachęca swoich klientów do korzystania z tej możliwości. Rolę tej zachęty odgrywa specjalna promocja obejmująca ranking graczy, którzy otrzymują punkty za każdy kupon zawierający przynajmniej 3 wirtualne wydarzenia. Liczba uzyskanych punktów zależy oczywiście od wysokości stawki. Zwycięzca takiego rankingu może otrzymać nawet 5000 złotych nagrody!

Urodzinowa promocja, czyli dodatkowe bonusy bukmacherskie forBET

Chyba każdy człowiek lubi świętować swoje urodziny. Podobnego zdania jest także legalny bukmacher forBET, który oferuje graczom dodatkowy bonus w dniu ich urodzin. Aby go otrzymać, gracz musi jednak wpłacić na swoje konto przynajmniej 100 złotych i obrócić nimi w okresie poprzedzającym jego urodziny o maksymalnie 90 dni.

ForBET Mobile

Aplikacja Forbet

Jeżeli gracz obstawia mecze przy pomocy smartfona lub innego urządzenia przenośnego, na pewno przyda mu się aplikacja mobilna forBET. Jest ona dostępna dla wszystkich osób korzystających z systemu Android lub iOS. Co istotne, aplikacja forBET umożliwia nie tylko wygodne typowanie, ale również szybkie doładowanie konta. Taka funkcja ma szczególne znaczenie dla graczy, którzy rzadko korzystają ze strony internetowej bukmachera.

Dlaczego warto wybrać firmę forBET?

Spośród wszystkich firm bukmacherskich obecnych w Polsce to właśnie forBET zapewnia graczom szczególnie korzystne warunki. Co wyróżnia ofertę tego bukmachera? Są to przede wszystkim:

 • rewelacyjne bonusy dla nowych i stałych graczy,
 • forBET kod promocyjny, który gwarantuje dodatkowe korzyści w trakcie rejestracji,
 • obecność niszowych dyscyplin w ofercie bukmachera,
 • ogromny wybór zakładów dotyczących e-sportu,
 • dodatkowa promocja na wirtualne sporty,
 • bardzo praktyczna i funkcjonalna aplikacja mobilna,
 • forBET posiada wszystkie stosowne zezwolenia na prowadzenie działalności w Polsce.

Opinie o firmie forBET

 • Małgorzata: Od dawna chodzę na mecze siatkówki i to właśnie tam zobaczyłam reklamę ForBET. Czasami lubię obstawiać jakieś spotkania więc założyłam tam konto. Ważne jest dla mnie to, że mogę wszystko załatwić za pomocą aplikacji mobilnej i to właśnie ją szczególnie polecam!
 • Adrian: Razem ze znajomymi założyliśmy amatorską drużynę w CS-ie i do dzisiaj często razem gramy. Długo szukaliśmy bukmachera z zakładami na e-sport i chyba Forbet wypada tutaj najlepiej. Na stronie można obstawiać CS-a, Dotę, Lola itd. Jak ktoś lubi e-sport, to warto się zainteresować.
 • Patryk: Założyłem konto w Forbet od razu po wprowadzeniu gry bez podatku, super promocja! Teraz już jej nie ma, ale raz na jakiś czas obstawię sobie kilka meczyków. Na stronie forBET można znaleźć chyba wszystkie ważne informacje. Polecam.
 • Ryszard: Forbet wypada naprawdę dobrze pod względem kursów. Nieraz sprawdzam ten sam mecz u kilku buków i to Forbet ma często najwyższy kurs. Sam zawsze staram się wybierać najlepsze warunki i dlatego korzystam z oferty tego bukmachera.

Sprawdź także ofertę innych bukmacherów: