Przejdź do treści
Glówna >> Milenium – oferta i bonusy bukmacherskie. Co wybrać?

Milenium – oferta i bonusy bukmacherskie. Co wybrać?

Milenium logo

Dlaczego warto obstawiać w Milenium Zakładach Bukmacherskich? Sprawdź poniższą ofertę VIP i zgarnij więcej! Czeka na Ciebie specjalny kod promocyjny Milenium od ekipy Gold Bets! Jesteś zainteresowany? Czytaj dalej!

Wygrane z zakładów sportowych

Milenium Bukmacher – historia

Liczne firmy bukmacherskie dopiero niedawno rozpoczęły swoją działalność na polskim rynku. Jednak do tego grona z pewnością nie zalicza się firma Milenium, która jako legalny bukmacher jest obecna w Polsce od 2004 roku. Oczywiście początki tego bukmachera wiążą się z prowadzeniem swojej własnej sieci punktów naziemnych. Do dzisiaj w Polsce pod szyldem grupy Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. działa około 160 punktów.

Aby zwiększyć atrakcyjność swojej oferty, legalny bukmacher Milenium uzyskał również zezwolenie na obsługę zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu. To z kolei stało się przyczyną stworzenia platformy Milenium Zakłady Bukmacherskie online. Strona internetowa bukmachera umożliwia wygodne obstawianie spotkań przy pomocy komputera lub urządzeń mobilnych.

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju firmy Milenium było stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej. Aktualnie jest ona dostępna na systemy Android oraz iOS. Aplikacja mobilna Milenium Zakłady Bukmacherskie zapewnia użytkownikom błyskawiczny dostęp do całej oferty zdarzeń. Dzięki temu gracze korzystający z urządzeń mobilnych mogą obstawić wybrany mecz w ciągu kilkunastu sekund!

Legalny bukmacher Milenium prowadzi również swój własny blog poświęcony zakładom sportowym. Gracze mogą na nim znaleźć profesjonalne analizy bukmacherskie i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń. Jest więc to świetna alternatywa dla osób szukających pomysłu na kolejny kupon!

Milenium Zakłady Bukmacherskie – oferta firmy

Sport w Milenium

Pasjonaci zakładów sportowych szczególnie mocno cenią tych bukmacherów, którzy zapewniają im możliwość obstawiania wielu różnych dyscyplin. Taką zasadę wyznaje również legalny bukmacher Milenium. Oferta firmy obejmuje zakłady dotyczące zarówno tych popularnych, jak i nieco bardziej niszowych sportów. Dzięki temu gracze otrzymują naprawdę pokaźną listę zdarzeń możliwych do obstawienia.

Milenium maxKursy – wyjątkowa oferta

Nieco bardziej doświadczeni gracze z pewnością wiedzą o tym, że poszczególni bukmacherzy mogą wystawić zupełnie inne kursy na dane zdarzenie. Wynika to przede wszystkim z różnic w ocenie jego prawdopodobieństwa. To z kolei pozwala graczom zawrzeć ten sam zakład na dużo korzystniejszych warunkach. Dlatego legalny bukmacher Milenium przygotował specjalną ofertę dla osób szukających najwyższych kursów. Klienci tej firmy uzyskują bowiem dostęp do specjalnej tabelki o nazwie Milenium maxKursy. Można w niej znaleźć informacje o wysokości kursów wystawionych przez bukmacherów na dane zdarzenie. Z pomocą takiego zestawienia gracz szybko sprawdzi, która firma oferuje najwyższy kurs.

Sport i e-sport w Milenium

E-sport w Milenium

Zakłady bukmacherskie zawsze będą kojarzone ze sportem. Jednak dzisiaj bukmacherzy często rozszerzają swoje oferty również o te rozgrywki, które toczą się w internecie. Jedną z takich firm jest właśnie spółka Milenium Zakłady Bukmacherskie. Oferta tego bukmachera obejmuje kursy na mecze esportu, między innymi na rywalizację toczoną w grze Counter Strike: Global Offensive.

Inne wydarzenia

Poza wspomnianym e-sportem na platformie Milenium Zakłady Bukmacherskie można odnaleźć również tzw. wirtualne sporty. Są to profesjonalne symulacje rozgrywek z losowym wynikiem końcowym. Oczywiście gracze mogą je obstawiać na tych samych zasadach, co standardowe wydarzenia sportowe. Niemniej ich dodatkową zaletą jest fakt, że są one dostępne przez cały rok i niemal całą dobę każdego dnia!

Milenium kod promocyjny

Bonus w Milenium

Niedawno firma Milenium Zakłady Bukmacherskie świętowała 15-lecie swojej działalności. Z tej okazji na jej platformie pojawiła się zupełnie nowa promocja, a konkretniej nowe bonusy bukmacherskie Milenium. Oczywiście taka rocznica siłą rzeczy wymagała specjalnego potraktowania. Dlatego też najnowsze bonusy Milenium są niezwykle opłacalne dla graczy. Czy do skorzystania z takich ofert potrzebny jest specjalny kod promocyjny Milenium? Jak odebrać taki bonus? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć podczas rejestracji, która składa się z zaledwie czterech kroków:

Rejestracja w Milenium
 1. Pierwszy etap polega na wybraniu nazwy użytkownika (loginu) i hasła. Takie dane będą niezbędne do późniejszego logowania się na konto w serwisie Milenium Zakłady Bukmacherskie.
 2. Drugim krokiem będzie natomiast uzupełnienie formularza zawierającego informacje o danych osobowych. Legalny bukmacher Milenium ma bowiem prawny obowiązek zbierania takich danych. Każdy gracz musi zatem podać między innymi: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres do korespondencji.
 3. Po wprowadzeniu danych warto zwrócić uwagę na dolną część formularza, gdzie widnieje rubryka na kod promocyjny Milenium. Zazwyczaj to właśnie w tym miejscu należy wpisać kod. Jednak bukmacher postawił na inne rozwiązanie, ponieważ żaden kod promocyjny Milenium nie jest potrzebny do skorzystania z oferty! Zamiast niego gracz musi zaznaczyć dwa okienka, aby uzyskać dwa bonusy bukmacherskie Milenium:
 4. Chcę otrzymać BONUS STARTOWY.
 5. Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD.
 6. Tak wypełniony formularz należy przesłać bukmacherowi, a następnie zrealizować procedurę weryfikacji danych. Jest ona niezbędna do tego, aby kod promocyjny Milenium dla nowych graczy został aktywowany na koncie. Weryfikacja następuje poprzez kontrolę dokumentu tożsamości (dowodu osobistego, prawa jazdy itp.). Gracz może przesłać bukmacherowi skan dokumentu lub udać się osobiście do jednego z punktów i tam zweryfikować dane.
 7. Ostatnim krokiem będzie kliknięcie w link aktywacyjny, który bukmacher wysyła na adres e-mail podany przez gracza podczas rejestracji. Wówczas zarówno konto, jak i bonusy bukmacherskie Milenium zostaną aktywowane!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY MILENIUM

Bonus do pierwszej wpłaty – nawet 1500 złotych!

Bonusy bukmacherskie Milenium opierają się na promocjach stosowanych również przez inne firmy. Jednak już warunki tych bonusów są absolutnie wyjątkowe. Najlepszym tego przykładem jest bonus do pierwszej wpłaty. Choć praktycznie każdy bukmacher posiada taką ofertę dla nowych graczy, firma Milenium wnosi ją na zupełnie nowy poziom. Dlaczego? Ponieważ gracze mogą liczyć na bonus w wysokości nawet 1500 złotych! Mało który bukmacher na polskim rynku nma aż tak atrakcyjną ofertę na start. Dlatego takie bonusy bukmacherskie Milenium zasługują na miano jednej z najkorzystniejszych alternatywy dla graczy.

Jak już wiadomo, żaden kod promocyjny Milenium nie jest tutaj potrzebny. Gracz musi tylko zaznaczyć w trakcie rejestracji okienko potwierdzające chęć otrzymania bonusu startowego.

Darmowy zakład do wysokości 100 złotych

Poza bonusami do pierwszej wpłaty to właśnie darmowy zakład jest najczęściej stosowaną formą promocji dla nowych graczy. Natomiast bukmacher Milenium po raz kolejny zwiększa opłacalność takiej oferty. O ile większość firm zapewnia graczom darmowy zakład o wartości 20 lub 30 złotych, Milenium gwarantuje aż 100 złotych freebetu! Taka promocja po raz kolejny sprawia, że konkurencja zostaje daleko w tyle.

Co istotne, zasady przyznawania tego bonusu pozostają niezmienne. Kod promocyjny Milenium zostaje zastąpiony przez rubrykę w formularzu rejestracyjnym.

 REJESTRACJA

Dodatkowe bonusy bukmacherskie Milenium

Opisana promocja dla nowych graczy powoduje, że firma Milenium mocno wyróżnia się na tle konkurencji. Ten kontrast staje się jednak jeszcze większy, gdy do grupy bonusów dołączą również oferty dla stałych klientów bukmachera. Już sama obecność promocji o takim charakterze jest czymś wyjątkowym. Niemniej jeszcze większe wrażenie robi liczba dostępnych ofert dla graczy. Dodatkowe bonusy bukmacherskie Milenium to między innymi:

Happy Hours Prematch, Live i Virtual

Szczęśliwe godziny to promocja o dość znanym charakterze. Na platformie Milenium Zakłady Bukmacherskie w trakcie takich godzin gracze mogą otrzymać dodatkowe korzyści za obstawianie spotkań. Najczęściej jest to po prostu podwyższenie ewentualnej wygranej. Standardowo żaden kod promocyjny Milenium nie obowiązuje w przypadku tej promocji.

Wygraj ligę!

Liga Typerów jest świetną inicjatywą dla graczy, którzy lubią ze sobą rywalizować. Niemniej takie współzawodnictwo staje się jeszcze ciekawsze w momencie, gdy można za nie otrzymać cenne nagrody. Dlatego Milenium oferuje swoim najlepszym graczom comiesięczny zwrot 5% sumy stawek ze wszystkich kuponów zagranych w danym miesiącu. Co więcej, dodatkowa pula nagród dla najskuteczniejszych typerów może sięgać nawet 1500 złotych!

Bonus 5-10-15

Spora część graczy lubi stawiać kupony akumulowane składające się z przynajmniej kilku zdarzeń. Dobrą wiadomością jest tutaj fakt, że firma Milenium obejmuje takie zakłady dodatkową promocją. Gracz może liczyć na wygraną większą o odpowiednio 5, 10 lub 15%. Wysokość bonusu zależy od liczby obstawionych zdarzeń. W tym przypadku kod promocyjny Milenium został zastąpiony okienkiem widniejącym obok przygotowanego kuponu. Gracz przed jego zatwierdzeniem musi więc zaznaczyć pole – „Skorzystaj z bonusu 5-10-15!”.

Uwaga! Osoby obstawiające w punktach stacjonarnych muszą poprosić pracownika o ręczne dodanie tego bonusu na przygotowany kupon.

Milenium na urządzenia mobilne

Aplikacja Milenium

Aplikacja Milenium na urządzenia mobilne stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących swobodę. Za jej pomocą gracz może uzyskać dostęp nie tylko do wszystkich aktualnych zakładów, ale również do statystyk i wyników poszczególnych spotkań. Ponadto aplikacja systematycznie wysyła użytkownikowi informacje o nowych ofertach i promocjach Milenium. Dzięki temu gracz nigdy nie przegapi żadnej nowości!

Uwaga! Na ten moment dokonanie płatności za pośrednictwem aplikacji Milenium nie jest możliwe. Gracze mogą więc doładowywać swoje konto tylko przy pomocy platformy Milenium online.

Dlaczego warto wybrać bukmachera Milenium?

Dlaczego warto wybrać Milenium?

Istnieje co najmniej kilka istotnych argumentów przemawiających za wyborem firmy Milenium. Na jakie czynniki warto zwrócić szczególną uwagę? Oto największe korzyści wynikające z oferty tego bukmachera:

 • Kod promocyjny dla nowych graczy jest dostępny w formie okienka widniejącego w formularzu rejestracyjnym,
 • Najwyższe bonusy powitalne na rynku!
 • Szeroki wybór zdarzeń obejmujący sport, e-sport i wirtualne sporty,
 • Liczne bonusy dodatkowe dla stałych klientów,
 • Możliwość sprawdzenia atrakcyjności kursu za pomocą programu maxKursy.

Opinie klientów o firmie Milenium

Marian: Gram w Milenium już od kilkunastu lat. Swoje konto założyłem jeszcze w punkcie i przez te wszystkie lata jestem zadowolony. Milenium ma dobrą ofertę, dużo dostępnych gier, a obsługa w punktach pomaga w robieniu kuponów.

Kamil: Jest OK. Bukmacher ma kilka fajnych funkcji plus jego oferta wygląda podobnie do Fortuny i STS.

Maciej: Obstawiam właściwie od skończenia 18-stki. Milenium ma u mnie dużego plusa za porównywarkę kursów, która pozwala na sprawdzenie wysokości kursu u innych buków. Zależy mi na wysokich wygranych i dlatego zawsze wybieram najwyższy kurs. Jest to dobra opcja dla zaawansowanych osób.

Kamila: Przez całe dzieciństwo trenowałam tenisa, ale przez kontuzję mogę grać dzisiaj tylko rekreacyjnie. Na szczęście ciągle mogę oglądać mecze tenisowe, a Milenium pozwala mi poczuć dodatkową adrenalinę przy obstawianiu takich spotkań! Polecam wszystkim aplikację Milenium na smartfona, bo chyba jest to najszybszy sposób zawierania zakładów. 😊

Sprawdź także innych bukmacherów: