Milenium Zakłady Bukmacherskie

Millenium rozpoczęło swoją działalność jako firma bukmacherska stosunkowo dawno temu, bowiem w roku 2004. Z początku posiadało 15 punktów na terenie całej Polski, jednak z czasem liczba lokali wzrosła do ponad 200.

Millenium jako legalny polski bukmacher posiada rzecz jasna zezwolenie ministra rozwoju i finansów RP, dzięki czemu klienci mogą korzystać z ich usług poprzez internet. Gracz ma więc zagwarantowaną pewność tego, że jeśli postawi swoje pieniądze na dany zakład, to będzie on w świetle prawa w stu procentach legalny. Siedziba Millenium Sp.z.o.o znajduje się przy ulicy Krętej 5 w Zielonej Górze i w tamtejszym Sądzie Rejonowym spółka dokonała wpisu do KRS.

milenium zakłady

WZB Milenium Oferta

Strona internetowa zakładów bukmacherskich Millenium prezentuje się dość przejrzyście i czytelnie, w związku z czym odwiedzający stronę nie powinni mieć problemów ze znalezieniem najważniejszych informacji, a przede wszystkim z zawarciem zakładów. Oferta Millenium jest obszerna, naszym oczom po przejściu do wyboru dyscyplin sportowych ukazują się najpopularniejsze – począwszy od piłki nożnej, gdzie mamy możliwość obstawienia czołowych lig w Europie i na świecie, takich jak Bundesliga, La liga, czy też Premier League, a skończywszy na najpopularniejszych wydarzeniach z tenisa, koszykówki, czy też siatkówki. Nie zabraknie tutaj też zakładów dla miłośników bardziej niszowych dyscyplin, tak więc możemy postawić na baseball, snooker, siatkówkę plażową, bądź tenis stołowy.

Milenium Kod Promocyjny 2018, Bonus na start

Jak przedstawia się, to co najważniejsze dla po raz pierwszy odwiedzającego stronę Millenium klienta, czyli bonus na start? Nowo zarejestrowany gracz otrzymuje podwojenie swojej pierwszej dokonanej wpłaty aż do 760 złotych, czyli dla przykładu wpłacając kwotę w wysokości 800 złotych klient nie otrzyma 800 złotych, lecz właśnie maksymalnie określoną w regulaminie kwotę 760 złotych. Wymagany obrót to czterokrotność dokonanej wpłaty na swoje konto, czyli dla przykładu gdy wpłacimy 100 złotych, to musimy dokonać zakładów na łączną kwotę 400 złotych.

Należy go zrealizować w ciągu 10 dni, jednak warto pamiętać, iż dzienny obrót jest określony na poziomie 10% – czyli aby spełnić warunki bonusu i móc później wypłacić jego kwotę na swoje konto należy tak naprawdę codziennie wykonywać zakłady na kwotę będącą 1/10 określonej kwoty obrotu. Dla przykładu wpłaciliśmy 100 złotych, musimy obrócić kwotą 400 złotych – codziennie powinniśmy obstawiać zakłady za 40 złotych, nie możemy też tej kwoty z powodu wprowadzonego przez Millenium limitu przekroczyć.

Milenium metody płatności

Millenium podobnie jak eToto posiada tylko jeden sposób, w jaki możemy zasilić nasze konto. Depozyt możemy wykonać tylko szybkim przelewem elektronicznym (pay-by-link) z prywatnego konta bankowego. Szablon przelewu jest uzupełniany przez system z automatu, klient musi tylko zaakceptować przelew kodem sms. Millenium nie pobiera prowizji od wpłat.

Milenium Opinie

Millenium to bukmacher, który z roku na rok rozwija zakres swoich usług poprzez regularne aktualizowanie oferty na zakłady. Bonus na start jest zdecydowanie zachęcający, jego warunki nie są bardzo trudne do spełnienia. Pozwala to więc nowym graczom na szybkie pomnożenie swoich środków. Niewątpliwym minusem jest tylko jedna forma płatności, jednak zapewne z czasem Millenium pozwoli na dokonywanie wpłat innymi formami, niż tylko pay-by-link.

 

tagi: bukmacher milenium, milenium, milenium bukmacher, milenium oferta, milenium zaklady bukmacherskie, milenium zakłady, milenium zakłady bukmacherskie, milenium zakłady bukmacherskie, millenium bukmacher, oferta milenium, www.milenium.pl zaklady bukmacherskie, wzb milenium, wzb milenium oferta, wzb milenium zakłady bukmacherskie, wzb. milenium zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie milenium, zakłady milenium