Etoto Zakłady Bukmacherskie

Etoto jest jednym z naziemnych bukmacherów, który swoją działalność na polskim rynku rozpoczął w 2011 roku. Jego siedziba znajduje się w Warszawie, a licencję na zakłady bukmacherskie realizowane przez internet posiada do 2020 roku. Etoto jak dotychczas nie poszerzył zakresu swoich działań o zagraniczne punkty, w związku z czym swoją ofertę kieruje na wyłączność do osób zamieszkałych w Polsce.

 

etoto zakłady bukmacherskie

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp.z.o.o została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w związku z czym mamy gwarancję, że działalność tego bukmachera jest w pełni legalna. Tuż spółki otrzymała ona zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług na terenie całego kraju oraz rzecz jasna w internecie, a w roku 2014 otrzymała licencję na organizowanie legalnych zakładów wzajemnych.

Etoto Oferta

Oferta eToto na sprzedaż zakładów bukmacherski jest na obecną chwilę dość obszerna i systematycznie się poszerza. Niewątpliwie eToto w ostatnim czasie sporo zyskał marketingowo, dzięki zatrudnieniu do reklam tak znanych twarzy jak chociażby Mateusz Borek, czy też Andrzej Twarowski. W eToto możemy wiec postawić na spotkania z najpopularniejszych europejskich lig piłki nożnej, takich jak Anglia, Hiszpania, Niemcy, czy też Włochy, ale też znajdziemy tu rozgrywki do obstawienia z tak egzotycznych krajów jak Wietnam, Wenezuela, Kostaryka, czy nawet Indonezja. Oferta obejmuje oczywiście również inne dyscypliny sportowe, z bardziej popularnych mamy tu dostępne najważniejsze wydarzenia z siatkówki, tenisa, koszykówki, czy też piłki ręcznej, ale jednocześnie możemy postawić na rozgrywki z e-sportu, hurlingu, krykietu i unihokeja.

Etoto Kod Promocyjny 2018, Bonus na start

Bonus powitalny, jaki czeka na nowych klientów eToto jest bez wątpienia atrakcyjny. Każda nowo zarejestrowana osoba po dokonaniu wpłaty otrzymuje bonus 200% aż do 100 zł. Dla przykładu wpłacając 50 zł możemy grać za trzykrotność tej kwoty. Dodatkowo, gdy wpłacimy depozyt ponownie to otrzymamy 100% bonusu z ograniczeniem do kwoty 900 zł. Bonus łatwy i przyjemny, tak więc warto chociażby dla jego uzyskania założyć nowe konto w eToto.

Etoto metody płatności

Metody płatności dostępne w eToto są mocno ograniczone. W zasadzie doładować konto możemy tylko w jeden sposób, mianowicie poprzez system płatności internetowych o nazwie Przelewy24. Wpłata jest księgowana błyskawicznie, w ciągu kilku minut i nie jest dodatkowo obciążana jakąkolwiek prowizją.

Etoto Opinie

Bukmacher eToto cieszy się coraz lepszą opinią na rynku. Niewątpliwie należy docenić zaangażowanie właściciela w promocję swojej marki na rynku, poprzez zatrudnianie znanych postaci ze świata piłki. Na obecną chwilę eToto posiada niewielki udział na rynku zakładów bukmacherskich, jednak pomimo to zdecydowanie może trafić w najbliższym czasie do szerszego grona osób zainteresowanych zarabianiem na obstawianiu. Szczególnie zainteresowani powinni być gracze początkujący, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką od otrzymania przyzwoitego bonusu na start.

tagi: bukmacher etoto, etoto, etoto bukmacher, etoto oferta, etoto zakłady, etoto zakłady bukmacherskie, oferta etoto, zakłady bukmacherskie etoto, zakłady etoto