efortuna zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Fortuna przez wielu uznawane są jako najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Grając w Fortunie mamy pewność bezpieczeństwa naszych pieniędzy, gdyż polski oddział jest częścią Fortuna Entertainment Group, która jest największą grupą prowadzącą zakłady w Europie Wschodniej i Środkowej. Dodatkowo, Fortuna jest notowana na GPW.

fortuna zakłady bukmacherskie

Czy Fortuna to legalny bukmacher?

No jasne! Fortuna posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich od Ministra Finansów. Spełnia także wszystkie warunki ustawy hazardowej, przez co od każdego zakładu musimy odprowadzić podatek. Daje nam to jednak pewność, że gramy w pełni legalnie i bezpiecznie

eFortuna Oferta

Fortuna posiada znakomicie przygotowaną stronę internetową. Jeśli chodzi natomiast o zakłady, to Fortuna oferuje nam bardzo dużą ilość spotkań. Nie będzie problemu by znaleźć wszystkie popularne rozgrywki, ligi i drużyny nie tylko z piłki nożnej, ale także z bardziej niszowych spotkań. Nie brakuje również możliwości obstawiania e-sportu, a także wydarzeń pozasportowych jak np. Oscary czy wybory prezydenckie.

Większość spotkań możemy grać nie tylko przed meczem, ale także w trakcie ich trwania. Oferta zakładów live jest naprawdę duża.

W ofercie znajdziemy także kilka rodzajów sportów wirtualnych.

eFortuna – bonusy

Fortuna oferuje bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych graczy. Otrzymają oni bonus 100% do pierwszej wpłaty do wysokości 400zł. Żeby otrzymać pieniądze należy wykonać czterokrotny obrót pierwszej wpłaty na kuponach z minimum trzema spotkaniami o kursie całkowitym większym od 1,90. Po spełnieniu warunków otrzymamy podwojenie pierwszej wpłaty.

Pierwszy kupon zagrany poprzez stronę jest tzw. zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że możemy postawić co chcemy, jeśli wygramy dostaniemy całość wygranej, jeśli nam się nie poszczęści to Fortuna zwróci nam wysokość zakładu pomniejszoną o podatek, aż do 100zł!

Bukmacher nie zapomina także o starych graczach. Specjalnie dla nich tworzy mnóstwo promocji, na konkretne wydarzenia czy Happy Hours, w którym kupony postawione w odpowiednich godzinach wygrywają 14% więcej. Za przyprowadzenie znajomego także otrzymamy pieniądze i to nie byle jakie bo aż 100zł.

Fortuna oferuje także program partnerski w postaci punktów FKP. Za każdy postawiony zakład otrzymujemy punkty, które możemy przeznaczyć na darmowe zakłady lub nagrody rzeczowe.

eFortuna Mobile

Fortuna posiada bardzo ładną, funkcjonalną i dopracowaną aplikację mobilną. Mogą z niej korzystać posiadacze smartfonów z systemem Android i iOS. Stawianie przez zwykłą stronę internetową na smartfonach również jest proste i bezproblemowe.

eFortuna Metody płatności

Pieniądze możemy wpłacić za pomocą Ypay.com i PayU. Możemy również skorzystać z portfela elektronicznego – Skrill oraz kart VISA i Mastercard. Wypłaty bezproblemowo na konto bankowe użytkownika.

eFortuna –  opinie

Fortuna posiada bardzo dobre opinie wśród społeczności. Ma na to wpływ bardzo dobra oferta promocyjna, dobre kursy i ilość spotkań do obstawienia, a także to, że aktywnie sponsoruje polski sport.

tagi: bukmacher fortuna, efortuna, efortuna bukmacher, efortuna oferta, efortuna oferta na dziś, efortuna wyniki, efortuna zakłady bukmacherskie, fortuna, fortuna bukmacher, fortuna oferta, fortuna oferta na dziś, fortuna oferta na jutro, fortuna zaklady bukmacherskie, fortuna zakłady, fortuna zakłady bukmacherskie, fortuna zakłady bukmacherskie oferta, oferta fortuna, www efortuna, www efortuna pl oferta, www fortuna, zakłady bukmacherskie fortuna, zakłady fortuna