STS Zakłady Bukmacherskie

O firmie STS

STS to jeden z najbardziej znanych, legalnych firm bukmacherskich działających w Polsce. Pełna nazwa tej założonej w Katowicach w 1997 roku spółki brzmi Star-Typ Sport. Według nieoficjalnych szacunków, na chwilę obecną firma może pochwalić się blisko pięćdziesięcioprocentowym udziałem w rynku usług bukmacherskich w Polsce. Spółka posiada 420 punktów naziemnych, w których pracuje ponad 1300 pracowników. STS prowadzi swoją działalność na podstawie licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów i jest jednym z dziewięciu legalnych firm bukmacherskich działających w Polsce. Logo firmy znaleźć można m.in. na spodenkach piłkarzy Lecha Poznań. Od 2014 roku sts zakłady bukmacherskie wspiera również reprezentację Polski w piłce nożnej, a także fundację Sport Twoją Szansą, pomagającą młodym, utalentowanym sportowcom.

sts zakłady bukmacherskie

STS Oferta

Oferta STS obejmuje głównie wydarzenia sportowe różnych dyscyplin. Osoby korzystające z usług tej firmy bukmacherskiej najchętniej obstawiają zakłady dotyczące piłki nożnej, koszykówki, czy też siatkówki. Na ciekawe zakłady i wysokie kursy mogą jednak liczyć także miłośnicy mniej popularnych sportów, takich jak hokej na lodzie, badminton, rugby, czy football australijski. Wybierać można spośród ponad 30 różnych dyscyplin. Zdarza się, że od czasu do czasu w ofercie STS pojawiają się również zakłady dotyczące ważnych wydarzeń społecznych, czy politycznych, takich jak wybory prezydenckie, parlamentarne, czy popularne Oscary.

Gdzie można grać stacjonarnie ? 

Jeśli chodzi o STS, to zakłady zawierać można na kilka różnych sposobów. Firma może pochwalić się siecią 420 punktów stacjonarnych, zlokalizowanych zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Osoby, które lubią korzystać z nowych technologii, mogą odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie wydarzenia i kursy są na bieżąco aktualizowane. Coraz większą popularnością cieszy się również aplikacja mobilna, która umożliwia zawieranie zakładów za pomocą smartfona, a więc bez konieczności posiadania dostępu do komputera.

STS Bonusy i kody promocyjne 2018

Firma sts zakłady bukmacherskie oferuje swym klientom różnego rodzaju bonusy. Dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z obstawianiem zakładów, przewidziano bonus powitalny, polegający na podwojeniu wpłaconej kwoty. Maksymalna wysokość depozytu, jaki może zostać podwojony wynosi aż 500 zł. W ofercie STS znajdują się także takie bonusy jak Wirtualny Tydzień, czy Polubisz Poniedziałek. Ciekawą propozycją jest bonus Zaproś kumpla. W przypadku kiedy zaproszona osoba dokona wpłaty depozytu i zagra, zarówno on, jak i osoba, która go zaprosiła, otrzymują po 50 zł.

STS Obsługa klienta

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości gracz może szukać pomocy na kilka sposobów. W niektórych przypadkach odpowiedzi można zdobyć u pracowników jednostek stacjonarnych. W pozostałych przypadkach pomoc uzyskać można wypełniając wirtualny formularz znajdujący się na stronie firmy bądź połączyć się bezpośrednio z konsultantem poprzez tzw. live chat. Konsultanci na czacie są stale dostępni i szybko udzielają wsparcia. Wadą jest brak możliwości kontaktu telefonicznego.

STS Opinie

Sts zakłady bukmacherskie to firma całkowicie polska. Bukmacher ten, w przeciwieństwie do wielu zagranicznych firm działa całkowicie legalnie i nie unika płacenia podatków na rzecz państwa. Firma oferuje graczom wysokie kursy oraz dużą liczbą zakładów. Na pochwałę zasługuje sprawny serwis obsługi klienta oraz możliwość grania za pomocą różnych platform. Jeśli chodzi o wady, to zaliczyć do nich można brak programu lojalnościowego, a także niewielką ilość bonusów. Pod tym względem konkurencja często prezentuje się lepiej, oferując także różnego rodzaju atrakcyjne promocje, zwłaszcza na najważniejsze wydarzenia.