Lvbet Zakłady Bukmacherskie

LVbet to stosunkowo nowa marka na rynku zakładów bukmacherskich, która powstała w 2014 roku, a jej siedziba znajduje się przy ul. Wańkowicza 3 w Katowicach. Dwa lata później, 13 maja uzyskała zezwolenie od Ministra Finansów na urządzanie, oraz prowadzenie działalności umożliwiającej obstawianie wydarzeń sportowych przez internet.

Lvbet Bukmacher

Wpis dla LVbet do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego został dokonany przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód Katowice, Wydział VIII Gospodarczy KRS. Dzięki pozwoleniu uzyskaniem od Ministra Finansów mamy również gwarancje bezpiecznej i przede wszystkim legalnej gry, bez narażania się na kłopoty związane z Urzędem Skarbowym, czy też Izbą Celną.

LvBet Oferta

LVbet zaistniał na rynku dzięki podpisaniu umowy sponsorskiej z 13-krotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej, czyli z Wisłą Kraków. Ponadto dyrektor generalny i członek zarządu LVbet Damian Zwardoń jest osobą łączącą działalność LVbet z oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, energy drinkiem Las Vegas.

Jak wygląda oferta na zakłady bukmacherskie w LVbet? Trzeba przyznać, że już po wejściu na stronę można odnieść pozytywne wrażenie. Jest przygotowana w sposób przejrzysty i czytelny, a zarazem kolorystyka i styl szaty graficznej może się podobać. Możliwości w zakresie obstawiania dyscyplin sportowych są spore – mamy tu oczywiście dostępne wydarzenia sportowe z dziedziny piłki nożnej, do których zaliczają się najlepsze ligi na całym świecie. Możemy więc postawić na spotkania z niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej LaLiga, ale też rodzimej Ekstraklasy.

Piłka nożna to główna specjalizacja tego bukmachera, jednak pomimo to LVbet nie ogranicza się oczywiście tylko do oferty z zakresu jednej dyscypliny sportu. Mamy tu więc dostępne najpopularniejsze wydarzenia z koszykówki, siatkówki, hokeja, czy też tenisa, dla fanów mniej popularnych sportów też się coś znajdzie – możemy obstawiać imprezy z dziedziny snookera, kolarstwa, czy też lekkoatletyki. LVbet daje też możliwość postawienia na zakłady niestandardowe, związane np. z polityką, czy też wydarzeniami typu „człowiek roku”.

LvBet Kod promocyjny 2018 Bonus powitalny

Bonus, który zostaje udostępniony nowym klientom LVbet jest całkiem atrakcyjny, jednak może być dla początkującego typera nieco zawiły. Należy dokonać depozytu o minimalnej wysokości 50 złotych, wówczas dostajemy bonus w wysokości 1% dokonanej wpłaty z mnożnikiem całkowitego kursu x100. Należy przygotować kupon typu kombi za środki bonusowe, z minimum trzema zdarzeniami, łącznym kursem co najmniej 2.50 i minimalnym kursem 1,25 na pojedynczy zakład, który składa się na kupon. Kurs całkowity z kuponu zostanie pomnożony o bonusowy mnożnik. W przypadku pierwszej wpłaty w kwocie niższej niż 50 złotych klient otrzymuje bonus 10% od wykonanego depozytu z mnożnikiem x10. Pozostałe warunki pozostają takie same.

 

Lvbet Płatności

Dostępne metody płatności w LVbet to: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Neteller oraz Paysafecard. Pod tym względem ten bukmacher wyróżnia się na rynku, bowiem np. Millenium umożliwia tylko jeden sposób dokonania depozytu. LVbet może pochwalić się więc bogatą ofertą, efektowną i przejrzystą szatą graficzną i interesującym bonusem na rozpoczęcie przygody z bukmacherką.

tagi: bukmacher lvbet, lvbet, lvbet bukmacher, lvbet oferta, lvbet zakłady, lvbet zakłady bukmacherskie, oferta lvbet, zakłady bukmacherskie lvbet, zakłady lvbet