Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Totolotek od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, a dokładniej od 1992 roku świadczy usługi zakładów wzajemnych w Polsce. Swoją działalność bukmacherską w internecie  prowadzi rzecz jasna na podstawie zezwolenia uzyskanego od Ministerstwa Finansów RP w 2013 roku. Warto zaznaczyć, że Totolotek nie jest firmą pochodzącą z naszego kraju, bowiem tak naprawdę jest częścią międzynarodowej grupy Intralot, dzięki czemu w ponad 53 krajach na całym świecie możemy obstawić popularnego „totka”.

Totolotek Bukmacher


Totolotek Oferta

Jeżeli chodzi natomiast o zakłady bukmacherskie, to Totolotek jest jedyną firmą na polskim rynku, która jest członkiem The European Lotteries and Toto Associaton. Od 2008 roku należy więc do stowarzyszenia firm loteryjnych i totalizatorów, dzięki czemu można go nazwać partnerem organizacji UEFA. Dzięki temu Totolotek uzyskał – również jako jedyny bukmacher w Polsce – Certyfikat Odpowiedzialnej Gry, co jest skutkiem pozytywnej oceny przez stowarzyszenie procedur obowiązujących w firmie. Totolotek posiada ponad 260 punktów umożliwiających obstawianie wydarzeń sportowych w całym kraju, zlokalizowanych głównie na terenie największych miast.

Totolotek Oferta

Główny usługa oferowana przez spółkę Toto-Lotek to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie, które polegają na obstawianiu wydarzeń z dziedziny sportu i społeczno-kulturalnych. Oferta obejmuje również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator wyścigów konnych Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI.

Toto- Mix pozwala na obstawianie wydarzenia się przewidywanych zdarzeń zarówno ze świata sportu jak i ze sfery społeczno-kulturalnej. Wspomniane zdarzenia posiadają jeden, bądź  kilka wariantów typowania . Każdy wybrany zakład oznaczony jest standardowo przez kurs, dzięki któremu w bardzo łatwy sposób można oszacować ewentualną wysokość wygranej. Toto-Liga pozwala na obstawienie kompletu trzynastu spotkań spośród trzech zestawów do gry: Ekstraklasa, Premier League i Ligi Inne. Należy podać końcowy rezultat ze spotkań z tych rozgrywek, wystarczy wskazać na zwycięzcę, bądź też przewidzieć remis w danym spotkaniu. Toto-Gol jest kompletem sześciu spotkań oferowanych w postaci dwóch zestawów do gry: Z1 i Z2. Zakłady polegają na wytypowaniu wyników bramkowych w  sześciu meczach z wybranego zestawu. Zwycięstwo w obydwu totalizatorach wyznaczane jest na podstawie stopni wygranych, których wysokość zależna jest od łącznej kwoty wpłaconych depozytów, bieżącej kumulacji oraz ilości zakładów z trafnymi typami.

Totolotek Bonus Powitalny, Kod promocyjny 2018

Bonus przyznawany na start w Totolotku jest bardzo atrakcyjny. Po pierwsze nowo zarejestrowany klient otrzymuje bonus 100% do kwoty 1000 zł, a po drugie darmowy zakład typu Freebet na kwotę 20 zł. Czyli tak naprawdę gracz nie musi dokonywać od razu wpłaty, by móc rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi Totolotek. Bonus 100% po 3-krotnym obrocie można wypłacić na swoje konto, bonus Freebet 20 złotych również należy obrócić 3-krotnie, z pojedynczym zdarzeniem na kuponie o kursie minimalnym 2,00.

Totolotek Opinie

Totolotek ma opinię dobrego bukmachera o ugruntowanej pozycji na rynku wśród klientów. Powitalny bonus po założeniu konta pozwala nam na zarobienie dodatkowych pieniędzy nawet bez wykonywania depozytu, a duża ilość punktów w całym kraju pozwala w każdym momencie na obstawienie zdarzenia, jakie nas interesuje. Serwis internetowy jest prosty i przejrzysty, co też z pewnością jest istotne.

tagi: bukmacher totolotek, oferta totolotek, totolotek, totolotek bukmacher, totolotek oferta, totolotek zakłady, totolotek zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie totolotek, zakłady totolotek